Uždaryti

JAU VEIKIA PORTALO BETA VERSIJA!

Apsilankykite beta versijos Europos e. teisingumo portale ir išsakykite, ką apie jį manote!

 
 

Naršymo kelias

menu starting dummy link

Page navigation

menu ending dummy link

Registrai ir kadastrai


Vis daugiau žmonių keliauja ir vis daugiau įmonių plečia savo veiklą už nacionalinių sienų ribų, naudodamiesi atvirų sienų ir Nuspaudus nuorodą bus atidarytas naujas langasvienos bendros Europos rinkos teikiamomis galimybėmis. Tokiomis aplinkybėmis būtina pardavėjams, kreditoriams, verslo partneriams ir vartotojams sudaryti palankesnes sąlygas susipažinti su oficialiais bei patikimais dokumentais ir informacija, kad visoje ES būtų didinamas skaidrumas ir teisinis tikrumas.


Registrai ir kadastrai

Europoje

teikia daug paslaugų, kurios įvairiose šalyse gali būti skirtingos. Šiame skirsnyje pateikiamos nuorodos į tokius registrus, suteikiant informacijos Europos ir nacionaliniu lygiu.


Šį puslapį tvarko Europos Komisija. Šiame tinklalapyje pateikta informacija nebūtinai atitinka Europos Komisijos oficialią poziciją. Europos Komisija neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šiame dokumente pateiktą informaciją arba duomenis. Informacija apie ES tinklalapių autorių teises pateikiama teisiniame pranešime.
Komisija šiuo metu atnaujina šios svetainės turinio elementus, susijusius su Jungtinės Karalystės išstojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu svetainės turinys dar neatspindi Jungtinės Karalystės išstojimo fakto, toks neatitikimas yra netyčinis ir bus ištaisytas.

Paskutinis naujinimas: 18/01/2019